Odzież spawalnicza

W dzisiejszych czasach rosnące wymagania w zakresie bezpieczeństwa pracy, a także dbałość o komfort i zdrowie pracowników przyczyniły się do powstania specjalistycznych ubrań ochronnych dedykowanych różnym branżom. Jedną z nich jest odzież spawalnicza, która w dużej mierze wpływa na ochronę podczas wykonywanych prac.

Właściwie dobrana odzież spawalnicza to podstawa bezpiecznej pracy, która jednak niesie ze sobą wiele zagrożeń. Może to być promieniowanie UV, wysokie temperatury, iskry czy rozpryski. Dlatego też istotne jest, aby wybrać odpowiednią odzież spawalniczą, która zapewni skuteczną ochronę przed tymi czynnikami oraz umożliwi komfortowe wykonywanie pracy. Nasze ubrania cechują się nie tylko odpornością na wysoką temperaturę, promieniowanie UV czy iskry, ale również na przetarcia. Są także łatwe do utrzymania w czystości.

 

Gwarancja wysokiej jakości ochrony dla spawaczy

W naszej ofercie znajdziesz spodnie, koszule oraz bluzy antystatyczne o właściwościach trudnopalnych. Chronią one przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym, a także przed  odpryskami stopionego metalu. Bluzy wyposażone są w funkcjonalne kieszenie oraz pętlę umożliwiającą przyczepienie radiotelefonu.

Nasza odzież spawalnicza jest gwarancją wysokiej jakości ochrony dla spawaczy i nie tylko. W asortymencie sklepu znajdziesz także specjalistyczne obuwie spawalnicze uniemożliwiające przedostania się iskier do wnętrza obuwia, rękawice czy fartuchy ochronne. Warto inwestować w wysokiej jakości odzież i akcesoria ochronne, które zapewnią większą wygodę oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania prac spawalniczych.

Odpowiednie materiały użyte do produkcji tej odzież wpływają na właściwości ochronne oraz komfort jej noszenia. W zależności od rodzaju wykonywanych prac, dla największej ochrony, najlepiej sprawdzą się materiały ognioodporne, które są w stanie wytrzymać duże temperatury oraz nie ulegną zapłonowi.

Nasze produkty spełniają normy europejskie i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą odzieży spawalniczej! W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz także odwiedzić nasz sklep w Stalowej Woli.

Aktywne filtry