Odzież przeciwdeszczowa

Praca w niesprzyjających warunkach pogodowych, takich jak ulewny deszcz, może być nie tylko nieprzyjemna, ale także zagrażająca zdrowiu oraz bezpieczeństwu pracowników. Dlatego warto zadbać o odpowiednią odzież przeciwdeszczową, np. kurtkę przeciwdeszczową z kapturem czy spodnie. Odzież chroniąca przed deszczem dostępna w naszej ofercie jest wykonana z lekkiego i wodoodpornego materiału z taśmowanym szwami, co zapobiega przenikaniu wody. Z kolei specjalne wykończenie materiału umożliwia spływ wody po powierzchni kurtki czy spodni.

 

Kurtki i spodnie przeciwdeszczowe

W naszym sklepie znajdziesz kurtki i spodnie chroniące przed deszczem, a nawet fartuchy wodoodporne. Oferujemy odzież przeciwdeszczową w dwóch kolorach, tj. czarnym i granatowym. Spodnie można bez problemu ubrać na inne spodnie robocze, tak samo jak kurtkę przeciwdeszczową, którą można założyć na bluzę, polar, koszulkę polo czy inną odzież roboczą.

Warto zainwestować w wysokiej jakości produkty, które będą służyć przez długi czas oraz zapewnią niezbędną ochronę w trudnych warunkach pogodowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem odzieży przeciwdeszczowej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

Aktywne filtry