Buty robocze

Buty robocze są specjalistycznym obuwiem, które zapewnia optymalną ochronę stóp przed różnego rodzaju urazami. Odpowiednie modele spełniają normy bezpieczeństwa określone przez polskie i międzynarodowe regulacje. Obuwie robocze przeznaczone jest głównie dla pracowników budownictwa, przemysłu ciężkiego, transportu oraz innych sektorów, gdzie występuje ryzyko urazów spowodowanych np. upadkiem ciężkich przedmiotów na stopę.

W naszej ofercie znajdziesz także buty z metalowym noskiem ochronnym. Wykonany jest on najczęściej z wytrzymałej stali lub stopów metali lekkich, których zadaniem jest ochrona palców przed urazami mechanicznymi. W niektórych sytuacjach zastosowanie metalowego noska ochronnego może być obowiązkowe, zwłaszcza w przypadku prac na budowie, w magazynach czy na terenach przemysłowych.

 

Dodatkowe funkcje butów roboczych z metalowym noskiem

Oprócz metalowego noska buty robocze mogą być wyposażone również w inne elementy, które zwiększają ich funkcjonalność i bezpieczeństwo, np. w elementy odblaskowe. Antypoślizgowa podeszwa wykonana z materiałów odpornych na ścieranie, tłuszcze czy benzynę zapewnia większą przyczepność do podłoża, zmniejszając ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Wiele modeli posiada również podeszwę z dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU o właściwościach antyelektrostatycznych.

Buty robocze z noskiem dostępne w naszym sklepie są wyposażone także we wstawki z materiałów syntetycznych i wyściółkę wykonaną z materiałów o właściwościach higroskopijnych, która izoluje przed wodą, a tym samym zwiększa komfort pracy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Nasze buty robocze z metalowym noskiem ochronnym idealnie dopasowują się do stopy użytkownika. To istotne ze względu na zapewnienie komfortu pracy oraz minimalizację zmęczenia i obciążenia stóp.  Buty te mają zabudowaną piętę, a podeszwa ma zdolność pochłaniania energii.

 

Duży wybór obuwia ochronnego

W naszym sklepie znajdziesz półbuty robocze, buty z metalowym noskiem ochronnym odpornym na uderzenia i zgniecenia, trzewiki z  wkładką antyprzebiciową, a nawet obuwie spawalnicze. Oferowane przez nas buty robocze spełniają wymagania normy EN 20345. Dostępne są w rozmiarach od 36 do nawet 47.

Pamiętaj, że inwestując w wysokiej jakości buty z noskiem, możesz znacznie zwiększyć bezpieczeństwo oraz komfort w miejscu pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem obuwia roboczego dla siebie lub swoich pracowników, zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

Aktywne filtry