Trzewiki Bezpieczne PPO Strzelce Opolskie 705 S3

199,99 zł
,
5/ 5
Brutto

Trzewiki Bezpieczne PPO Strzelce Opolskie 705 S3

Rozmiar
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Warunki dostawy i zwrotów

Trzewiki Bezpieczne PPO Strzelce Opolskie 705 S3

PPO Strzelce Opolskie model 705, S3, CI, HI, SRC 

Trzewiki bezpieczne z dwuwarstwową podeszwą PU/TPU: bieżnik wykonany z litego transparentnego poliuretanu termoplastycznego z kolorowymi wstawkami podnoszącymi estetykę obuwia, międzypodeszwa wykonana ze spienionego poliuretanu komórkowego, odporna na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. 

Zastosowanie nowoczesnego materiału TPU pozwoliło zapewnić obuwiu bardzo dobre właściwości przeciwpoślizgowe, szczególnie zalecane do pracy na gładkich nawierzchniach nowoczesnych hal produkcyjnych oraz doskonałą giętkość i elastyczność, również w niskich temperaturach.

Podeszwa dodatkowo nie rysuje powierzchni, skutecznie łagodzi nierówności podłoża, absorbuje wstrząsy w części piętowej oraz jest odporna na ścieranie, przecięcia i pękanie. Zabezpiecza przed pogłębianiem się rys powstałych w wyniku mechanicznego uszkodzenia podeszwy.

Cholewkę wykonano z wysokiej jakości skór licowych gładkich o zmniejszonej nasiąkliwości wody i wysokim współczynniku przepuszczalności pary wodnej. Kołnierz oraz półmiechowy język wykonano z wysokiej jakości skóry licowej.

Podszewkę wykonano z materiału DryBestHyyperion®, który skutecznie odprowadza pot dając użytkownikowi uczucie suchości i komfortu.

W obuwiu zastosowano niemetalowe oczka oraz elementy odblaskowe zwiększające widzialność pracownika w trudnych warunkach pracy.

Na pięcie obuwia umiejscowiono dodatkową ochronę z bardzo wytrzymałego mechanicznie materiału Matrix®, w celu przedłużenia trwałości tego obuwia.

Specjalnie zaprojektowany obcas zmniejsza ryzyko skręcenia nogi.

Podeszwy odporne na temperaturę w krótkotrwałym kontakcie do 130°C. 

W podeszwie zastosowano system Shockabsorber, który pochłania energię w części piętowej.

W obuwiu zastosowano innowacyjny perforowany podnosek kompozytowy AirTec®, w którym specjalnie rozmieszczone otwory zwiększają naturalną oddychalność stopy. 

Podpodeszwę antyprzebiciową z elastycznego nie zawierającego metalu wykonano z materiału L-protection®.

Zastosowanie wyściółki HundertMark® z filtrem aktywnego węgla o właściwościach przeciwpotnych i przeciwgrzybicznych znacznie podnosi właściwości higieniczne obuwia.

Amagnetyczne (non metallic), wszystkie elementy tego obuwia (oczka, podnoski, podpodeszwy antyprzebiciowe itp.) wykonano z materiałów niemetalowych.

Dostępne w rozmiarach: 39 - 47.

Tęgość H 1/2.

Zgodność z normami: PN-EN ISO 20345:2007/A1:2007, S3, SRC.

4310

16 inne produkty w tej samej kategorii: