Sklep BHP Centrum założyliśmy w 2008 roku. Nasza działalność koncentruje się na zaopatrywaniu firm, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych w odzież roboczą, środki czystości i ochrony pracy, a także sprzęt i artykuły BHP. Nieustannie wychodzimy naprzeciw naszym Klientom, oferując Państwu kompleksowe oraz indywidualnie dopasowane rozwiązania. Firmowy sklep internetowy z odzieżą roboczą systematycznie nawiązuje długotrwałą współpracę z kolejnymi kontrahentami. Jesteśmy dumni z tego, że dążenie do najwyższej jakości przynosi wymierne efekty. Sklep z odzieżą BHP musi budzić zaufanie – przecież tutaj chodzi o ochronę zdrowia i życia. Dlatego bezustannie monitorujemy rynek branżowych artykułów i poszerzamy zasób wiedzy. Nasz profesjonalizm wymaga, aby sklep z odzieżą roboczą był na bieżąco z wszelkimi nowinkami i trendami. Nie ma znaczenia, czy mówimy o naszym punkcie stacjonarnym czy sprzedaży internetowej. W firmie BHP Centrum jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, sugestie i potrzeby – chętnie służymy fachową pomocą.

Nasza oferta jest dużo szersza niż ta, przedstawiona w sklepie internetowym - jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami!

Odzież robocza, a może specjalistyczna chemia gospodarcza? W sklepie BHP Centrum kupisz wszystko!

Wzmocnione obuwie, rękawice robocze, spodnie robocze, kaski, gogle chroniące oczy, maseczki chroniące drogi oddechowe, filtry, nauszniki, kamizelki i kombinezony. To tylko kilka produktów z grupy asortymentu BHP, jakie można znaleźć w naszym profesjonalnym sklepie internetowym. Za zapewnienie pracownikom maksimum bezpieczeństwa odpowiada głównie spełniająca wyśrubowane normy odzież, ale też dodatkowy sprzęt oraz inne akcesoria. Dobrze i kompleksowo zaopatrzony sklep internetowy BHP posiada też takie rzeczy jak gaśnice, koce szklane, trójkąty ostrzegawcze, apteczki czy zestawy pierwszej pomocy. Taki właśnie rozbudowany asortyment znajdą Państwo w BHP Centrum.

Dodatkowo od 2018 r. prowadzimy własną rozlewnię chemii gospodarczej. Dzięki temu nasz sklep internetowy z odzieżą BHP ma w ofercie nie tylko elementy ubioru, ale również skuteczne środki czystości. Utrzymanie szeroko pojmowanej higieny ułatwiają nasze produkty z linii Elite Clean: mydło w płynie, płyny do spryskiwaczy, do mycia naczyń oraz mieszaniny uniwersalne. A to dopiero początek działalności naszej firmy w tym sektorze. Będziemy regularnie poszerzać zakres dostępnych w sklepie BHP Centrum produktów: zarówno o nową odzież roboczą, jak też kolejne środki opracowywane w rozlewni. Zapraszamy do współpracy!