Poduszka Podłogowa Biała Nowa Raypath

266,20 zł
Brutto

Produkt na zamówienie !

Ilość
Produkt na zamówienie

Poduszka podłogowa biała-nowa służy do mycia: ceramiki ściennej, podłogowej, elewacji mrozoodpornych, paneli plastikowych, drewnopodobnych, do mycia ścian pokrytych emulsją, tapet zmywalnych, powierzchni marmurowo-lastrykowych np. nagrobków itp. Używamy również do odświeżania dywanów na wilgotno. Służy do bieżącego czyszczenia w/w powierzchni. Zostawia mało wilgoci, a umyta powierzchnia jest czysta i błyszcząca bez wycierania jej do sucha.

PRZYGOTOWANIE:

Zmoczyć w wodzie i wycisnąć.

ZASTOSOWANIE:

Stosuje się łącznie z uchwytem błyskawicznym z drążkiem teleskopowym. Doskonale ściąga brud i wodę. Przeznaczona do wszystkich powierzchni mocno zabrudzonych, którym nie szkodzi spora ilość używanej do sprzątania wody. Służy do czyszczenia podłóg (terakota, PCW, glazura, panele lakierowane itp.), tapet wodoodpornych i ścian o wodoodpornej powierzchni. Zalecana także do usuwania plam z dywanów i wykładzin dywanowych, przy użyciu roztworu szarego mydła.

PIELEGNACJA:

Prać ręcznie szarym mydełkiem lub w pralce w temperaturze do 60° Cbez środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia.