Obuwie Gumowe, Rybackie, Wodery Galmag 11

148,25 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

FISHING ART. 11
Buty gumowe, rybackie typu WODER

Zgodne z:

Dyrektywa Nr 89/686/EWG

Buty gumowe, rybackie FISHING  art. 11  przeznaczone są do pracy  na otwartej przestrzeni w warunkach występowania wody i wilgoci np.: dla wędkarzy, rybaków, pracowników kanalizacji itp. Obuwie rybackie wykonane są z gumy i materiałów tekstylnych stanowiących podszewki. Składa się z butów gumowych do kolan wykonanych metodą konfekcjonowania ręcznego i wulkanizacji w kotle, co gwarantuje bardzo trwałe połączenia części składowych tego produktu i cholewy biodrowej z podgumowanej tkaniny trwale połączonej z butami. Wyściółka w środku buta wykonana jest z tkaniny bawełnianej z domieszką poliestru co gwarantuje wysoką odporność na wycieranie oraz właściwości higroskopijne. Podeszwy i obcasy posiadają profilowany protektor zabezpieczający przed poślizgiem. Konstrukcja wyrobu  w 100% wodoszczelne, kolor zielony.
WAŻNE!
Wodery należy czyścić wodą z mydłem używając miękkiej gąbki lub ściereczki. W przypadku zawilgocenia cholewy wewnętrznej, suszyć w przewiewnym miejscu z dala od urządzeń grzewczych. Po każdorazowym użytkowaniu wodery należy przechowywać w stanie rozwieszonym: za pasek lub butami do góry w pozycji nie powodującej załamań na gumie.

rozmiary: 40 -  47 nr francuska
waga: około 3, 0 kg
wysokość: około 90 cm


Zobacz także