Komplet Ochronny Gamma TST Do Cięcia Wodą

12 041,29 zł
Brutto

Produkt na zamówienie!

Ilość
Produkt na zamówienie

Komplet Ochronny Gamma TST

Sprzęt wysokociśnieniowy  oraz jego akcesoria stają się coraj bardziej efektywne. Ubrania TST są testowane i certyfikowane zgodnie z bieżącymi wymogami, zarówno dla strumieni pojedynczych jak i obrotowych.

Wodoodporność:

Zewnętrzny, 3-warstwowy laminatowy materiał, skuteczniej zabezpiecza przed wodą i brudem. To sprawia, że użytkownik nie nasiąka wodą, pzrez co jest lżejszy, a jego ubranie łatwiejsze w czyszczeniu.

Kompletny zestaw Gamma zapewnia wszechstronną ochronę i wysoki komfort użytkowania. Zestaw zawiera: spodnie oraz kurtkę ze zintegrowanymi ochraniaczami przedramienia.

Rozmiary:

s/m

l/xl

2xl/3xl

Proszę o podanie rozmiaru w osobnej wiadomości.

Poziom ochrony 10/28 oznacza ochronę do 1000 bar/150000 psi dla pojedynczego strumienia oraz 2800 bar/40000 psi  dla strumienia obrotowego-10/28

Spodnie zapewniają ochronę od nogawek, aż do pasa. Zamki na zewnętrznych częsciach nogawek chronione są przez zapinane na rzepy klapy.

Szerokie, regulowane klamry z paskami ze stretchu. Elastyczna tylna część w obrębie pasa oraz regulowana taśma na bokach, zapewniają maksymalny komfort i dobre dopasowanie. 

Kurtka zapewnia efektywną, pełną ochronę od pasa w górę, w tym szyji i barków. Dodatkowo posiada zintegrowane ochraniacze przedramienia.