Komplet Ochronny Gamma TST 20/30

15 332,22 zł
Brutto

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE!

Ilość
Produkt na zamówienie!

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Komplet Ochronny Gamma TST

Sprzęt wysokociśnieniowy  oraz jego akcesoria stają się coraj bardziej efektywne. Ubrania TST są testowane i certyfikowane zgodnie z bieżącymi wymogami, zarówno dla strumieni pojedynczych jak i obrotowych.

Wodoodporność:

Zewnętrzny, 3-warstwowy laminatowy materiał, skuteczniej zabezpiecza przed wodą i brudem. To sprawia, że użytkownik nie nasiąka wodą, pzrez co jest lżejszy, a jego ubranie łatwiejsze w czyszczeniu.

Kompletny zestaw Gamma zapewnia wszechstronną ochronę i wysoki komfort użytkowania. Zestaw zawiera: spodnie oraz kurtkę ze zintegrowanymi ochraniaczami przedramienia.

Rozmiary:

s/m

l/xl

2xl/3xl

Proszę o podanie rozmiaru w osobnej wiadomości.

Poziom ochrony 20/30 oznacza ochronę do 2000 bar/30000 psi dla pojedynczego strumienia oraz 3000 bar/43500 psi  dla strumienia obrotowego-20/30

Spodnie zapewniają ochronę od nogawek, aż do pasa. Zamki na zewnętrznych częsciach nogawek chronione są przez zapinane na rzepy klapy.

Szerokie, regulowane klamry z paskami ze stretchu. Elastyczna tylna część w obrębie pasa oraz regulowana taśma na bokach, zapewniają maksymalny komfort i dobre dopasowanie. 

Kurtka zapewnia efektywną, pełną ochronę od pasa w górę, w tym szyji i barków. Dodatkowo posiada zintegrowane ochraniacze przedramienia.