Komplet Ochronny Gamma TST 20/30

15 332,22 zł
Brutto

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE!

Ilość
Produkt na zamówienie!

Komplet Ochronny Gamma TST

Sprzęt wysokociśnieniowy  oraz jego akcesoria stają się coraj bardziej efektywne. Ubrania TST są testowane i certyfikowane zgodnie z bieżącymi wymogami, zarówno dla strumieni pojedynczych jak i obrotowych.

Wodoodporność:

Zewnętrzny, 3-warstwowy laminatowy materiał, skuteczniej zabezpiecza przed wodą i brudem. To sprawia, że użytkownik nie nasiąka wodą, pzrez co jest lżejszy, a jego ubranie łatwiejsze w czyszczeniu.

Kompletny zestaw Gamma zapewnia wszechstronną ochronę i wysoki komfort użytkowania. Zestaw zawiera: spodnie oraz kurtkę ze zintegrowanymi ochraniaczami przedramienia.

Rozmiary:

s/m

l/xl

2xl/3xl

Proszę o podanie rozmiaru w osobnej wiadomości.

Poziom ochrony 20/30 oznacza ochronę do 2000 bar/30000 psi dla pojedynczego strumienia oraz 3000 bar/43500 psi  dla strumienia obrotowego-20/30

Spodnie zapewniają ochronę od nogawek, aż do pasa. Zamki na zewnętrznych częsciach nogawek chronione są przez zapinane na rzepy klapy.

Szerokie, regulowane klamry z paskami ze stretchu. Elastyczna tylna część w obrębie pasa oraz regulowana taśma na bokach, zapewniają maksymalny komfort i dobre dopasowanie. 

Kurtka zapewnia efektywną, pełną ochronę od pasa w górę, w tym szyji i barków. Dodatkowo posiada zintegrowane ochraniacze przedramienia.