Komplet Ochronny Delta TST Do Cięcia Wodą 20/30

14 873,84 zł
Brutto

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE!

Ilość
Produkt na zamówienie

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Komplet Ochronny Delta TST Do Cięcia Wodą

Sprzęt wysokociśnieniowy  oraz jego akcesoria stają się coraj bardziej efektywne. Ubrania TST są testowane i certyfikowane zgodnie z bieżącymi wymogami, zarówno dla strumieni pojedynczych jak i obrotowych.

Wodoodporność:

Zewnętrzny, 3-warstwowy laminatowy materiał, skuteczniej zabezpiecza przed wodą i brudem. To sprawia, że użytkownik nie nasiąka wodą, pzrez co jest lżejszy, a jego ubranie łatwiejsze w czyszczeniu.

Poziom ochrony 20/30 oznacza ochronę do 2000 bar/30000 psi dla pojedynczego strumienia oraz 3000 bar/43500 psi  dla strumienia obrotowego-20/30

Kompletny zestaw Delta -oferuje bardzo dobrą ochronę i wysoki komfort pracy. Zestaw Delta zawiera spodnie ogrodniczki , kamizelkę oraz ochraniacze przedramienia.

Rozmiary: PROSZĘ O PODANIE ROZMIARU W OSOBNEJ WIADOMOŚCI

s/m

l/xl

2xl/3xl

Spodnie zapewniają ochronę od nogawek, aż do pasa. Zamki na zewnętrznych częsciach nogawek chronione są przez zapinane na rzepy klapy.

Szerokie, regulowane klamry z paskami ze stretchu. Elastyczna tylna część w obrębie pasa oraz regulowana taśma na bokach, zapewniają maksymalny komfort i dobre dopasowanie. 

Kamizelka oferuje efektywną ochronę i optymalny komfort. Możliwość doboru odpowiedniego rozmiaru dzięki zapięciom na rzep umiejscowionym na plecach oraz po bokach na wysokości pasa. 

Ochraniacze przedramion cały obszar jest chroniony. Łatwe w zakładaniu. Pasek na kciuk zapobiega przemieszczaniu się ochraniacza. Specjalny zróżnicowany kształt prawego i lewego ochraniacza. Jeden rozmiar.