Komplet Ochronny Delta TST Do Cięcia Wodą 10/28

11 435,99 zł
Brutto

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE!

Rozmiar
Ilość
Produkt na zamówienie

Komplet Ochronny Delta TST Do Cięcia Wodą

Sprzęt wysokociśnieniowy  oraz jego akcesoria stają się coraj bardziej efektywne. Ubrania TST są testowane i certyfikowane zgodnie z bieżącymi wymogami, zarówno dla strumieni pojedynczych jak i obrotowych.

Wodoodporność:

Zewnętrzny, 3-warstwowy laminatowy materiał, skuteczniej zabezpiecza przed wodą i brudem. To sprawia, że użytkownik nie nasiąka wodą, pzrez co jest lżejszy, a jego ubranie łatwiejsze w czyszczeniu.

Poziom ochrony 10/28 oznacza ochronę do 1000 bar/150000 psi dla pojedynczego strumienia oraz 2800 bar/40000 psi  dla strumienia obrotowego-10/28

Kompletny zestaw Delta -oferuje bardzo dobrą ochronę i wysoki komfort pracy. Zestaw Delta zawiera spodnie ogrodniczki , kamizelkę oraz ochraniacze przedramienia.

Rozmiary:

s/m

l/xl

2xl/3xl

Spodnie zapewniają ochronę od nogawek, aż do pasa. Zamki na zewnętrznych częsciach nogawek chronione są przez zapinane na rzepy klapy.

Szerokie, regulowane klamry z paskami ze stretchu. Elastyczna tylna część w obrębie pasa oraz regulowana taśma na bokach, zapewniają maksymalny komfort i dobre dopasowanie. 

Kamizelka oferuje efektywną ochronę i optymalny komfort. Możliwość doboru odpowiedniego rozmiaru dzięki zapięciom na rzep umiejscowionym na plecach oraz po bokach na wysokości pasa. 

Ochraniacze przedramion cały obszar jest chroniony. Łatwe w zakładaniu. Pasek na kciuk zapobiega przemieszczaniu się ochraniacza. Specjalny zróżnicowany kształt prawego i lewego ochraniacza. Jeden rozmiar.

Zobacz także