Bluza Szefa Kuchni, Kucharska, Portwest C775

78,86 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

C775 - Bluza szefa Cambridge

Kolekcja: Odzież dla kucharzy

Grupa produktów: Odzież kucharska

Materiał zewnętrzny: 100% Bawełna 190g

Tkanina kontrastowa: Siatka 100% poliestrowa 110g

Elegancka i wygodna bluza Cambridge oferuje wiele praktycznych funkcji, w tym stylowe francuskie mankiety, obustronne zapięcie z przodu z lamówką, kieszenie na klatce piersiowej i rękawie, 6 rzędów odpinanych guzików, panele oddychające MeshAir oraz dwuczęściowy rękaw. Luksusowa tkanina i klasyczny design gwarantuje doskonały wygląd i dobre samopoczucie.

Kolekcja odzieży kucharskiej łączny wszechstronność z funkcjonalnością i może być używana zarówno w restauracjach, jak i w cateringu. 

Praktyczna, trwała i stylowa odzież do pracy w kuchni. Poszczególne produkty zostały tak zaprojektowane, aby użytkownik czuł się komfortowo w gorących warunjach. Zastosowano różnorodną stylizację, od klasycznej do nowoczesnej. Ta odzież jest całorocznym bestsellerem.

Cechy

● Produkt ze 100% bawełny gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania

● Wykurczona tkanina gwarantuje zachowanie rozmiaru po wielu praniach

● Wstawka z siatki MeshAir™ pod pachą polepszająca wentylację

● Dwustronny przód

● Elegancki wygląd

Tabela rozmiarów w zakładce zdjęcia.