Filtruj według

Kurtka robocza odblaskowa

Do tego, by nie zauważyć pracownika znajdującego się na drodze jadącego pojazdu lub maszyny bądź w innym niebezpiecznym miejscu, nie trzeba zupełnych ciemności. Wystarczy poranny lub wieczorny półmrok bądź pochmurna pogoda. Kurtka robocza odblaskowa radykalnie podnosi bezpieczeństwo pracowników budowlanych i innych narażonych na ryzyko wypadku. Zwłaszcza budownictwo drogowe jest dziedziną, w której kurtka BHP odblaskowa znacząco redukuje prawdopodobieństwo potrąceń i innych groźnych zdarzeń. Wymagania, jakim sprostać musi niezbędna tu odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności, określa stosowna norma. Warto jednak zadbać nie tylko o dobrą widoczność pracownika, ale i jego wygodę. Dobra kurtka odblaskowa robocza pozwala znakomicie pogodzić obie potrzeby.

%--split--%

Odblaskowe kurtki robocze skutecznie podnoszą bezpieczeństwo pracowników różnych branż

Pracownicy budowlani, wykonujący swoje zadania w zmiennych warunkach atmosferycznych i często w bliskości czynnej infrastruktury drogowej, to nie jedyna grupa, której kurtki odblaskowe robocze są koniecznie potrzebne. Choćby wszelkiego typu centra logistyczne, przeładunkowe, magazynowe, czy rozległe zakłady produkcyjne również należą do miejsc, gdzie personel musi przemieszczać się na otwartej przestrzeni. Narażony jest wówczas na kolizję, zwłaszcza z pojazdami bądź wyposażeniem transportowym stanowiącym miejscową infrastrukturę. Kurtka odblaskowa BHP redukuje takie ryzyko. Także w razie dowolnego innego wypadku widoczność mogących paść jego ofiarą osób jest bardzo istotna. Kurtka robocza pomarańczowa wyposażona w elementy odbijające światło jest więc ważnym czynnikiem podnoszącym bezpieczeństwo pracy.

Kurtka robocza odblaskowa powinna ponadto odpowiadać konkretnym potrzebom wynikającym z warunków pracy. Szeroki asortyment przygotowany przez sklep BHP Centrum pozwala temu sprostać. Znalazła się w niej zarówno niejedna lekka kurtka BHP odblaskowa, jak i odmiany ocieplone. Możliwość wygodnego korzystania ze wszystkich funkcjonalności, jakimi cechuje się kurtka odblaskowa robocza dzięki temu, że nie trzeba na nią zakładać osobnej kamizelki, znacząco podnosi jej użyteczność i komfort pracy. Nie dziwi więc, że kurtki odblaskowe robocze cieszą się obecnie tak szerokim powodzeniem.

Kurtka robocza odblaskowa

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz