Aktualności

Dopasuj odzież ochronną do odpowiedniej pory roku. Wybierz zimowe i letnie ubrania BHP

Pracodawca zlecający stałe wykonywanie obowiązków służbowych na świeżym powietrzu jest zobowiązany do zapewnienia pracownikowi kompleksowego wyposażenia, która zadba nie tylko o zdrowie, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo podczas realizacji umowy. Klimat w Polsce jest bardzo zróżnicowany. Regularnie doświadczamy zmienności temperatur, opadów deszczu i śniegu. Liczne anomalia pogodowe wymuszają na pracownikach skrupulatnego doboru odzieży. Jako właściciel firmy możesz ułatwić ten proces. Pomogą Ci w tym porady sklepu BHP Centrum.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1341 odsłony

Przegląd niezawodnych butów roboczych, w które możesz wyposażyć swoich pracowników

Wybór odpowiedniego obuwia roboczego nigdy nie należy do najłatwiejszych. Obecny rynek pęka w szwach od butów zabezpieczających. Warto więc posiadać wiedzę na temat wielu czynników, jakimi należy się kierować podczas dokonywania zakupów. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy przegląd tego typu elementu bezpiecznej garderoby. Zobacz nasz poradnik, w którym na czynniki pierwsze rozkładamy specyfikację techniczną i prezentujemy najbardziej cenione marki.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 495 odsłony

Niezniszczalne ubrania robocze dla Twoich pracowników? Znajdziesz w sklepie BHP Centrum!

Prowadząc prężnie działające przedsiębiorstwo w sektorze produkcyjnym, budowlanym czy nawet gastronomicznym, musisz zadbać o kompleksowe wyposażenie pracowników w najwyższej jakości odzież roboczą. Umożliwia ona wygodne i przede wszystkim całkowicie bezpieczne wykonywanie obowiązków służbowych. Zastanawiasz się gdzie kupić nie tylko funkcjonalne, ale także wytrzymałe elementy ubrań zabezpieczających. Oferta naszego sklepu rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 531 odsłony

Na co zwrócić uwagę, wybierając ubranie robocze dla mechanika? Kilka przydatnych porad

Mechanik to osoba, która w pracy narażona jest na ciągły kontakt z olejami, smarami i innymi brudzącymi substancjami. Mimo tego musi być schludny i zawsze przygotowany na przyjęcie nowego klienta, co nie jest prostą sprawą. Oprócz zanieczyszczeń w warsztacie czyhają również różnego rodzaju niebezpieczeństwa, jak ciężkie przedmioty czy miejsca grożące skręceniem nogi, jak na przykład kanał rewizyjny. Wielu z tych zagrożeń można uniknąć poprzez maksymalne skupienie, ale jeżeli już coś się wydarzy, dobrze jest być na to przygotowanym. Niezbędna okaże się nie tylko apteczka, ale i odpowiednie ubranie robocze.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 872 odsłony

Najważniejszy jest fundament, czyli jak wybrać odpowiednie buty robocze?

Kupując odzież do pracy, często zapominamy o niezwykle istotnej rzeczy, jaką są buty. Skupiamy się na wyglądzie spodni, kurtki czy bluzy, na komforcie ich noszenia czy widoczności. Natomiast obuwie jest traktowane jak konieczność i nie przywiązuje się do niego wagi – ważne, żeby było na stopach. Tymczasem tak, jak nie uda się zbudować domu bez solidnych fundamentów, tak samo podczas pracy niewygodne i niskogatunkowe buty będą po prostu przeszkadzać. Szukasz dla siebie obuwia roboczego? Usiądź na chwilę i przeczytaj nasz poradnik, a wybierzesz idealny model.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 878 odsłony

Jesteś robotnikiem drogowym? Zadbaj o bezpieczną pracę. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

Obserwujemy ich codziennie. Są obecni zarówno na ulicach miast, jak i na drogach krajowych oraz autostradach: robotnicy naprawiający i budujący nasze trasy przejazdu. I chociaż często irytujemy się, stojąc w korkach spowodowanych robotami drogowymi, to wiemy, że bez nich nie byłoby bezpiecznych, dobrze utrzymanych szos. Praca na drodze jest bardzo niebezpieczna i wymaga zastosowania specjalnych środków ostrożności, gdyż zwykle odbywa się w dzień, podczas zwykłego ruchu drogowego. Łatwo o nieprzemyślany krok czy nieuwagę kierowców, dlatego kierownicy robót szczególnie dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników. Należysz do jednych z nich? Sprawdź, jak możesz chronić siebie lub podwładnych.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1021 odsłony

Zastanawiasz się, które spodnie robocze będą najlepsze w Twojej pracy? Najpierw dobrze przemyśl, czego potrzebujesz!

Dopasowanie odpowiedniego ekwipunku do specyfiki zawodowych obowiązków dla wielu osób stanowi realny problem. Na rynku odzieży roboczej i ochronnej funkcjonuje sporo firm, proponujących mnóstwo rozmaitych modeli. Widać to choćby po systematycznie powiększającej się ofercie naszego sklepu. Dlatego w BHP Centrum postanowiliśmy nieco przybliżyć naszym Klientom poszczególne kategorie produktów. Dzisiaj na tapet bierzemy spodnie robocze – wyposażenie niezbędne w zasadzie w każdej branży związanej z pracą fizyczną lub obecnością niebezpiecznych czynników.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 881 odsłony

Kiedy kompletujesz strój do pracy, nie możesz zapomnieć o zaopatrzeniu się w odpowiedniej jakości buty robocze!

Pracownicy wykonujący rozmaite prace fizyczne potrzebują właściwego ubrania, zapewniającego im właściwy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Podobnie jak przedstawiciele tych zawodów, których wykonywanie wiąże z jakimkolwiek ryzykiem. W sklepie BHP Centrum mamy pełną świadomość tego, jak istotne jest posiadanie profesjonalnego wyposażenia – w tym butów roboczych. Dlatego przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym pokrótce przybliżymy tę kategorię produktów z naszego asortymentu.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1226 odsłony

Jak dobierać odzież roboczą do konkretnych zadań? Przeczytaj nasz mini-poradnik i pracuj komfortowo w każdej sytuacji!

Zapewne wielu pracowników – a także prowadzących własną działalność i dających innym zatrudnienie – zastanawia się nad tym, jak w optymalny sposób skompletować ubranie przeznaczone stricte do pracy. Odzież robocza pełni szereg bardzo różnych funkcji, co sprawia że dobór poszczególnych elementów stroju może sprawiać niektórym nie lada kłopoty. Mamy nadzieję, że nasz artykuł wyjaśni najważniejsze kwestie i pomoże dokonać odpowiedniego wyboru. Zapraszamy do lektury!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1066 odsłony