Aktualności

Zastanawiasz się, które spodnie robocze będą najlepsze w Twojej pracy? Najpierw dobrze przemyśl, czego potrzebujesz!

Dopasowanie odpowiedniego ekwipunku do specyfiki zawodowych obowiązków dla wielu osób stanowi realny problem. Na rynku odzieży roboczej i ochronnej funkcjonuje sporo firm, proponujących mnóstwo rozmaitych modeli. Widać to choćby po systematycznie powiększającej się ofercie naszego sklepu. Dlatego w BHP Centrum postanowiliśmy nieco przybliżyć naszym Klientom poszczególne kategorie produktów. Dzisiaj na tapet bierzemy spodnie robocze – wyposażenie niezbędne w zasadzie w każdej branży związanej z pracą fizyczną lub obecnością niebezpiecznych czynników.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 110 odsłony

Kiedy kompletujesz strój do pracy, nie możesz zapomnieć o zaopatrzeniu się w odpowiedniej jakości buty robocze!

Pracownicy wykonujący rozmaite prace fizyczne potrzebują właściwego ubrania, zapewniającego im właściwy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Podobnie jak przedstawiciele tych zawodów, których wykonywanie wiąże z jakimkolwiek ryzykiem. W sklepie BHP Centrum mamy pełną świadomość tego, jak istotne jest posiadanie profesjonalnego wyposażenia – w tym butów roboczych. Dlatego przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym pokrótce przybliżymy tę kategorię produktów z naszego asortymentu.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 200 odsłony

Jak dobierać odzież roboczą do konkretnych zadań? Przeczytaj nasz mini-poradnik i pracuj komfortowo w każdej sytuacji!

Zapewne wielu pracowników – a także prowadzących własną działalność i dających innym zatrudnienie – zastanawia się nad tym, jak w optymalny sposób skompletować ubranie przeznaczone stricte do pracy. Odzież robocza pełni szereg bardzo różnych funkcji, co sprawia że dobór poszczególnych elementów stroju może sprawiać niektórym nie lada kłopoty. Mamy nadzieję, że nasz artykuł wyjaśni najważniejsze kwestie i pomoże dokonać odpowiedniego wyboru. Zapraszamy do lektury!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 166 odsłony