Filtruj według

Sprzęt przeciwpożarowy

Rzadko zdarza się, by pożar od samego początku miał rozległą, bardzo trudną do ugaszenia postać. Z reguły więc szybka reakcja może odsunąć zagrożenie, aby była skuteczna, konieczny jest jednak odpowiedni sprzęt przeciwpożarowy. Atrakcyjna oferta przygotowana przez sklep BHP Centrum pozwala spełnić ten warunek bez ponoszenia nadmiernych wydatków. Proponowany przez nas sprzęt ppoż obejmuje zarówno wysokiej jakości gaśnice proszkowe, jak i szafki na nie, hydranty wewnętrzne czy koce gaśnicze. Włączone do naszego asortymentu artykuły ppoż są wyrobami spełniającymi stosowne normy, umożliwiającymi skuteczne stawienie czoła zagrożeniu. Zadbanie o bezpieczeństwo jest więc proste – zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nasz sklep sprzętem.

%--split--%

Wyposażenie zakładu pracy w podstawowy sprzęt ppoż umożliwia okiełznanie zagrożenia pożarowego

Koniecznie wymagane przez przepisy jest zaopatrzenie się w należytą ilość gaśnic i jest to rozwiązanie najczęściej stosowane, sprzęt ochrony ppoż obejmuje jednak i szereg innych elementów wyposażenia. Należy to uwzględnić już na etapie projektowania i wznoszenia obiektu, aby możliwe było wyposażenie go w odpowiednio zlokalizowane hydranty. Takie wyposażenie ppoż znacznie podnosi szanse personelu na okiełznanie pożaru lub powstrzymanie jego rozprzestrzeniania się. Dostarczający wysokiej jakości sprzęt ppoż sklep BHP Centrum ma w swojej ofercie także m.in. koce gaśnice. Umożliwiają one mechaniczne ocięcie dopływu powietrza do palących się obiektów i nadają się do wielokrotnego użycia. Są one szczególnie użyteczne wówczas, gdy chcemy uniknąć zniszczenia płonących przedmiotów podczas ich gaszenia, lub gdy inne metody mogłyby być zawodne. Dostępny w naszym sklepie sprzęt przeciwpożarowy obejmuje także szafki ułatwiające wygodne rozmieszczenie gaśnic wewnątrz obiektu.

Pożary wybuchają niespodziewanie – nie możemy więc dopuścić do tego, by artykuły ppoż były niekompletne, niesprawne lub niewłaściwie rozmieszczone, utrudniając personelowi szybką reakcję. Jak łatwo przekonać się przeglądając naszą ofertę, dobry sprzęt przeciwpożarowy nie musi być kosztowny. Może nas tymczasem uchronić przed poważnymi stratami będącymi konsekwencją rozprzestrzeniania się pożaru.

Sprzęt przeciwpożarowy

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz