Filtruj według

Okulary ochronne

To wzrok pozwala nam w największym stopniu poznawać otaczający nas świat i utrata tego zmysłu bądź upośledzenie jego działania będą szczególnie dotkliwe. Wysokiej klasy okulary ochronne BHP, a także gogle ochronne, które znaleźć można w ofercie przegotowanej przez sklep BHP Centrum, oddalają takie ryzyko. Szerokość naszego asortymentu pozwala bez trudu dobrać takie okulary BHP, jakie w pełni odpowiadać będą potrzebom pracownika i pomogą mu wygodnie i efektownie wykonywać swoje zadania. Wszystkie okulary robocze, jakie proponujemy naszym Klientom to sprawdzone wyroby uznanych producentów, docenione przez najbardziej wymagających użytkowników. W dostatku cena każdego z nich jest nader atrakcyjna. Skuteczna ochrona wzroku nie jest więc kosztowna.

%--split--%

Dobrej klasy okulary ochronne robocze pozwalają pracować bez obaw. Znajdziesz je u nas!

Na wzrok pracownika czyhają różne zagrożenia. Może to być wpadanie do oczu ciał stałych, odpryski towarzyszące różnego typu obróbce czy uderzenia. Stosowany obecnie powszechnie poliwęglan sprawia jednak, że okulary ochronne mogą mieć znakomitą odporność mechaniczną, a jednocześnie cechować się niską wagą. Dostępne są także zakładane na zwykłe okulary ochronne gogle, co pozwala wygodnie pracować osobom z wadami wzroku. Inny, problem, który mogą znakomicie rozwiązać okulary ochronne BHP, to ostre światło słoneczne. Tutaj nie ma miejsca na niską jakość – przyciemnione szybki, które nie zatrzymują promieni UV szkodzą wzrokowi! Lepiej nie nosić takich wcale i zachować odruch przymrużania oczu i chronienia ich przed słońcem. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko okulary i gogle BHP najwyższej jakości, którym można zaufać w pełni. Kolejny ważny aspekt to użytkowanie wraz z innymi środkami ochrony. Specjalne okulary BHP mogą być mocowane na kasku. Profesjonalne gogle robocze, a także okulary robocze nie sprawiają także kłopotów przy noszeniu z maskami.

Niezależnie od tego jaki typ środka ochrony wzroku jest potrzeby – czy będą to gogle ochronne na okulary, czy też np. wygodne okulary robocze przeciwsłoneczne do pracy, wszystkie te, które Państwu proponujemy stanowią sprawdzony asortyment. Atrakcyjna cena to kolejny ich atut. Zapraszamy do zakupów!

Okulary ochronne

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry