Filtruj według

Kask ochronny BHP / roboczy

W szeregu branż liczyć się trzeba z ryzykiem urazów głowy, których konsekwencje mogą być bardzo poważne. Lekki kask ochronny BHP to podstawowe narzędzie pozwalające ich uniknąć. Obowiązkiem pracodawców jest zadbanie o to, by kaski ochronne BHP spoczywały na głowach wszystkich pracowników wykonujących pracę w miejscach wymagających ochrony głowy. Szeroki asortyment sklepu BHP Centrum obejmuje kaski robocze szeregu rodzajów, a także hełmy ochronne. To w pełni dopracowane, wysokiej jakości wyroby, zapewniające nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także jakże ważny komfort podczas pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której zarówno kaski ochronne, jak i hełmy ochronne BHP dostępne są w korzystnych cenach.

%--split--%

Przekonaj się, jak komfortowy jest wysokiej jakości kask ochronny. Sprawdź naszą ofertę!

Urazy głowy to zdarzenia szczególnie niebezpieczne, dlatego kask ochronny BHP musi być w użyciu wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Nawet lekkie uderzenie może doprowadzić do uszkodzenia tkanki mózgu i naczyń krwionośnych! Konsekwencje bywają bardzo poważne i mogą zaciążyć na reszcie życia. Dobre kaski robocze należą więc do obowiązkowych środków ochrony w niejednej branży. Wystarczy chwilowa utrata równowagi czy spadający przedmiot. Kaski ochronne BHP sprawiają, że o wielu takich sytuacjach możemy szybko zapomnieć i wrócić do swoich zadań.

Zagrożenia mogą mieć jednak i innych charakter. Szczelny hełm ochronny BHP jest konieczny wszędzie tam, gdzie ma miejsce obróbka strumieniowo-ścierna. Dzięki niemu bezpieczna jest zarówno twarz pracownika, jak i jego drogi oddechowe. Spełniający wymogi BHP kask ochronny to też element wyposażenia pracowników wysokościowych. Taki również znaleźć można w ofercie przygotowanej przez sklep BHP Centrum, a jego cena, podobnie jak pozostałych, nie jest wygórowana. Jeśli w Państwa zakładzie potrzebny jest godny zaufania hełm BHP dobrej firmy, dzięki któremu ochrona głowy zapewniana będzie w sposób niepowodujący dyskomfortu, zapraszamy do zakupów. To także jest ważne, gdyż zmęczenie pracowników obniża ich efektywność i sprzyja wypadkom. Warto wyeliminować takie ryzyko, stosując wysokiej jakości hełm ochronny BHP.

Kask ochronny BHP / roboczy

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz