Zestaw Czyszczący Samochodowy Raypath

435,00 PLN
S DPH

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE!

Počet
Produkt na zamówienie

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zestaw Czyszczący Samochodowy:

Zawartość:

  • Rękawica biała sam. 1 szt.

  • Rękawica biała nowa. 1 szt.

  • Rękawica różowa sam. 1 szt.

  • Sunbeam sam. 1 szt.

Ekologiczny Car Cleaning Set to wysokiej jakości zestaw, który czyści nawet trudne do usunięcia zabrudzenia bez detergentów. Ten niewielki zestaw, umożliwia kompleksowe, łatwe i skuteczne umycie  całego auta. Czyściki z łatwością docierają do najtrudniej dostępnych miejsc wewnątrz samochodu oraz skutecznie usuwają tłuszcz i brud na zewnątrz auta z nawet bardzo mocno zabrudzonych miejsc. 

Czyszczenie szyb i lusterek umożliwia całkowite odtłuszczenie ich powierzchni, nie pozostawiając uciążliwych smug. Starane wykonanie wszytskich etapów mycia opóźnia ponowne osadzanie się brudu i kurzu. Czyściki wykonane z wyselekcjonowanych mikrowłókien o właściwej twardości, nie rysują delikatnej lakierowanej powierzchni, a odpowiednia struktura i skład włókna umożliwia skuteczne czyszczenie samochodu bez używania mydeł, szamponów i innych auto-kosmetyków, znacznie obciążających środowisko naturalne.

Stosowanie:

Czyściki Nanosilver Technology należy stosować wyłącznie z czystą wodą i bez kontaktu z chemicznymi środkami czyszczącymi. Temperatura wody nie ma wpływu na ich skuteczność.

Przed pierwszym użyciem należy czyściki przynajmniej 3x wyprać w pralce automatycznej na krótkim programie do 60°C (różowe czyściki należy włożyć dopiero do trzeciego prania). W ten sposób zostaną z nich wypłukane ścinki włókien, włókna otworzą się w kąpieli wodnej i są przygotowane do użycia. Zabrudzonych czyścików nie należy pozostawiać do wyschnięcia, może dojść do uszkodzenia włókna. Należy je namoczyć w czystej wodzie i później wyprać. Prać ręcznie przy użyciu mydła NanoSiler antybakteryjnego lub w pralce automatycznej w temperaturze do 60°C przy użyciu dowolnego proszku do prania bez dodatku środka do płukania. Unikać suszenia w suszarkach automatycznych lub na grzejnikach, co powodują uszkodzenie włókna.


Mohlo by vás také zajímat