Ręcznik Sunbeam Sport 70x150 Morski

423,50 PLN
S DPH

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE !

Počet
Produkt na zamówienie

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Sunbeam SPORT – to praktyczny, wielofunkcyjny ręcznik, wykonany z najlepszych mikrowłókien, o grubości zaledwie 10 mikrometrów, uszlachetniony cząsteczkami nanosrebra, które wyjątkowo skutecznie hamują rozwój drobnoustrojów. Ręcznik ma szerokie zastosowanie w miejscach szczególnie narażonych na ekspansję wirusów, bakterii oraz grzybów i gdzie jednocześnie jest niezbędne utrzymanie higieny. Trójwarstwowe ułożenie mikrowłókien sprawia, że woda i zabrudzenia wnikają do wewnątrz, a powierzchnia materiału pozostaje czysta. Dlatego Sunbeam SPORT doskonale sprawdza się po kąpieli w domu, na basenie, na plaży, na siłowni, w SPA, w saunie lub w podróży. Wysoka wchłanialność tkaniny zapewnia intensywną absorpcję wilgoci z powierzchni skóry i włosów oraz zapobiega szybkiemu obciekaniu wody, jak przy zwykłych ręcznikach. Ponadto Sunbeam SPORT skutecznie pochłania przykre zapachy ze skóry, powstałe np. podczas wzmożonego wysiłku. Wytrzymała, odporna na przetarcia tkanina zapewnia wieloletnie użytkowanie bez utraty swoich znakomitych walorów; dodatkowo ręcznik zajmuje niewiele miejsca w bagażu.

STOSOWANIE:

Używać do osuszania skóry całego ciała oraz włosów. Delikatnymi, kolistymi ruchami bądź punktowo, przykładać do skóry w celu usunięcia z jej powierzchni wilgoci. Włosy suszyć poprzez pocieranie ich ręcznikiem lub uformować na głowie turban i odczekać chwilę do ich przesuszenia .

PIELĘGNACJA RĘCZNIKA:

Po użyciu ręcznik Sunbeam SPORT przepłukać w wodzie, najlepiej z dodatkiem naturalnego mydła Nanosilver. Dopuszczalne pranie w pralce automatycznej w temp. do 60o, bez stosowania środków zmiękczających wodę.

Mohlo by vás také zajímat