• Sleva!

Obuwie 100% Gumowe Galmag Gumofilce z Noskiem 06/10

113,01 PLN
107,36 PLN Sleva 5%
S DPH

OBUWIE GUMOFILCE 100% GUMA Z NOSKIEM 06/10

Velikost
Počet

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Art. 06/10   buty gumowo-filcowe

z podnoskiem stalowym

Wyrób jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 21 grudnia 2005 roku w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej (Dz.U.Nr 259 poz. 2173) wdrażającym postanowienia dyrektywy Nr 89/686/EWG z dnia 21 grudnia 1989 roku w sprawie ujednolicenia przepisów państw członkowskich dotyczących środków ochrony indywidualnej (Dz.Urz.UE Polskie wydanie specjalne, rozdział 13 t. 10, str. 98)
Kategoria I Środka Ochrony Indywidualnej  

 

 

PRZEZNACZENIE

Buty filcowo - gumowe z podnoskiem stalowym art. 06/10  przeznaczone są do pracy  na otwartej przestrzeni w warunkach występowania wody, wilgoci i zimna. Chronią palce stóp użytkownika przed urazami mechanicznymi: uderzeniem i ściskaniem oraz mają właściwości antypoślizgowe co z uwagi na bezpieczeństwo w pracy jest bardzo ważną  cechą w/w butów.

CHARAKTERYSTYKA

Buty filcowo-gumowe produkowane są metodą konfekcjonowania ręcznego (robione ręcznie) i wulkanizacji w kotle. Wewnętrzna część buta stanowi ocieplająca cholewa z włókniny, która obłożona jest  gumą do wysokości ok. 2/3. Zastosowane materiały i konstrukcja butów zapewniają izolację od niskich temperatur (izolacja spodów od zimna – spadek temperatury wewnątrz buta

< 10 stopni C). Produkowane są w rozmiarach od 6-13 wg nr angielskiej. Na zewnętrznej części cholewy gumowej znajduje się etykieta gumowa stanowiąca integralną część  buta. Buty są w 100% wodoszczelne. Produkowane są  w kolorze czarnym(część gumowa). Wysokość butów w rozmiarze 9 to około 33 cm, waga pary obuwia około 2,0 kg.  

PRZECIWWSKAZANIA

Butów nie należy użytkować w środowiskach :

- kwasów i zasad, olejów mineralnych i roślinnych, benzyny, rozpuszczalników organicznych, smarów.

KONSERWACJA

Buty należy czyścić wodą z mydłem używając miękkiej gąbki lub ściereczki. W przypadku zawilgocenia cholewy wewnętrznej suszyć w przewiewnym miejscu z dala od urządzeń grzewczych.

OKRES TRWAŁOŚCI

Trudno jest określić jednoznacznie okres użytkowania obuwia ponieważ zależy on od wielu czynników takich jak: warunki pracy, sposób konserwacji itp. Przyjmuje się, że należy wymienić obuwie na nowe w sytuacji  kiedy uległo ono  uszkodzeniom  mechanicznym (przebicie, przecięcie, rozerwanie), powstały  powierzchniowe spękania.

PRZECHOWYWANIE

Buty przechowywać w sposób nie powodujący załamań i odgnieceń, w odległości nie mniejszej niż 1 metr od urządzeń grzewczych w temperaturze od +5 do +25 stopni C. Podczas przechowywania należy chronić buty przed działaniem  promieni słonecznych ,nadmiernego sztucznego oświetlenia oraz kontaktem z substancjami szkodliwie działającymi na gumę. W takich warunkach magazynowania obuwie gumowe zachowuje swoje właściwości przez okres 12 miesięcy. Nie stosowanie się do w/w zaleceń może być przyczyną powstania spękań na powierzchni oraz spowodować   nieszczelność butów.

6185

Mohlo by vás také zajímat