Komplet Ochronny Sigma TST Do Cięcia Wodą 20/30

14 856,21 PLN
S DPH

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Czas realizcji zamówienia do 30 dni roboczych

Velikost
Počet
Produkt na zamówienie

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kombinezon o stopniu ochrony 20/30 z wykorzystaniem włókna Dyneema®. Stanowi kompletne rozwiązanie chroniące użytkownika w trakcie operacji cięcia wodą oraz mycia wysokociśnieniowego. 

W skład zestawu wchodzą: kombinezon jednoczęsciowy ze zintegrowanymi ochraniaczami przedramienia oraz kamizelka ochronna.

Wodoodporność:

Do wykonania ubrania wykorzystano włókno Dyneema, najtrwalszego włókna na świecie, 3 warstwowy laminatowy materiał, który skuteczniej zabezpiecza przed wodą i brudem. Użytkownik nie nasiąka wodą, przez co jest lżejszy, a jego ubranie łatwiejsze w czyszczeniu.

Miejsca ochronne:

Paski wyraźnie oznaczają miejsca ochronne ubrania, a etykietki źółta lub pomarańczowa wskazują poziom ochrony.

Poziom ochrony 20/30

Pojedynczy strumień  2000 bar/30000 psi  

Obrotowy strumień 3000 bar/43500 psi

Norma: CE 89/686/EEC

Zastosowanie:

Platformy wiertnicze, przemysł przetwórczy

Mohlo by vás také zajímat