Komplet Ochronny Sigma TST Do Cięcia Wodą 10/28

11 518,27 PLN
S DPH

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Czas realizacji zamówienia ok. 30 dni roboczych

Velikost
Počet
Produkt na zamówienie

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kombinezon o stopniu ochrony 10/28 z wykorzystaniem włókna Dyneema®. Stanowi kompletne rozwiązanie chroniące użytkownika w trakcie operacji cięcia wodą oraz mycia wysokociśnieniowego. 

W skład zestawu wchodzą: kombinezon jednoczęsciowy ze zintegrowanymi ochraniaczami przedramienia oraz kamizelka ochronna.

Wodoodporność:

Do wykonania ubrania wykorzystano włókno Dyneema, najtrwalszego włókna na świecie, 3 warstwowy laminatowy materiał, który skuteczniej zabezpiecza przed wodą i brudem. Użytkownik nie nasiąka wodą, przez co jest lżejszy, a jego ubranie łatwiejsze w czyszczeniu.

Miejsca ochronne:

Paski wyraźnie oznaczają miejsca ochronne ubrania, a etykietki źółta lub pomarańczowa wskazują poziom ochrony.

Poziom ochrony 10/28

Pojedynczy strumień 1000 bar/15000 psi

Obrotowy strumień 2800 bar/40000 psi

Norma: CE 89/686/EEC

Zastosowanie:

Platformy wiertnicze, przemysł przetwórczy