Kombinezon Żaroodporny Ignis

2 813,81 PLN
S DPH

KOMBINEZON ŻAROODPORNY 

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE !

Počet
Produkt na zamówienie !

  • polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf polityka prywatności dostępna pod adresem www.bhpcentrum.pl/polityka_prywatnosci.pdf
  • 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt 1. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktur VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji. 2. Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 250.00zł (brutto). Przy zamówieniach nie przekraczających 250.00 zł (brutt
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kombinezon żaroodporny Ignis AM20

Kolekcja: Linia Proximity

Grupa produktów: Odzież trudnopalna

Materiał zewnętrzny: Ignis 330g Meta-aramid 95%, Para-aramid 5%, 1 warstwa, powleczenie aluminium

Tkanina podszewkowa: Warstwa środkowa: Filc węglowy 120g/m2 - 1 warstwa

Warstwa wewnętrzna: Wiskoza Aramidowa 125g/m2 - 1 warstwa

Informacja o produkcie:

Lekki i elastyczny kombinezon przeznaczony do noszenia z kapturem AM21 oraz nakładkami na obuwie AM22. Na plecach znajduje się wyprofilowana kieszeń na aparat tlenowy. Zapinany na rzepy ukryte pod zewnętrzną i wewnętrzną listwą. Posiada regulację na bokach nogawek. 

Odzież Proximity oferuje pełną ochronę ciała użytkownika narażonego na działanie promieniowania cieplnego i wysokiej temperatury. Zalecamy noszenie tej odzieży łącznie z aparatem oddechowym z uwagi na bardzo wysoki poziom zagrożenia. Odzież Proximity posiada certyfikaty na zgodność z EN ISO 11612. Można jej używać w czasie gaszenia pożarów samolotów oraz do innych prac w warunkach zagrożenia bardzo wysoka temperaturą, jednak nie jest przeznaczona do bezpośredniego wejścia do strefy ognia.

Cechy

● Zakryte napięcie z przodu na rzep

● Regulacja na dole przy pomocy rzepa

● Taśmowane szwy zapewniają najwyższy poziom ochrony

Normy

EN ISO 11612 (A1, B2, C4, D2, E3, F2)

Mohlo by vás také zajímat